ספרות משפטית

 


ספרות משפטית

הספר זרקור למשפט הפלילי עוסק בחלק המעשי של המשפט הפלילי בישראל


הספר אושר על ידי ועדת השופטים ונרכש לספריות בתי המשפט.

 

הספר מופיע גם בספריות מוסדות אקדמיה.


ספרם של עורכי הדין דורון מורל ומנחם רובינשטיין.

כוונתו להשכיל את הקוראים באשר לדרך שבה מתנהל משפט הן זה בבתי המשפט והן מחוץ להם, והמעיינים בספר עתידים ללמוד ולהבין את המתרחש בכל שלב משלבי המשפט הפלילי, מהמוקדם למאוחר, בצורה עניינית ושיטתית, ובכך ייחודו.

עורכי דין פליליים, סנגורים או תובעים, עורכי דין שאינם עוסקים בתחום זה, אך נתקלים בו לעתים במהלך עבודתם, חשודים או נאשמים החייבים להתמודד עם חשד או עם אישום המופנים כנגדם, וכן אלה הקשורים לתחום הפלילי כתוצאה מעיסוקם או מהתנהלותם - כל אלה ימצאו בספר זה עניין וכיווני חשיבה ופעולה לאורך השנים.

הספר עשוי להיות מקור גם לכל בעל עניין בתחום הפלילי ובתחום ההגנה על זכויות הפרט.
בספר זה בא לידי ביטוי לא רק ההיבט המעשי, אלא גם הקשרו לחוק ולפסיקה. בספר זה גולמו עשרות שנות ניסיון ופרקטיקה הן בבתי המשפט השונים והן בבתי הסוהר ובתי המעצר למיניהם, אין סוף מפגשים עם עצירים ואסירים, הופעות מול נציגי תביעה הכלולים בסוגיה.

הספר זרקור למשפט הפלילי נכתב בעמל רב שהתפרס על פני למעלה מארבע שנים תמימות בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות. הספר מאיר ומסביר את החלק המעשי הפלילי החל ממעצרו של אדם ועד לסיום המשפט הפלילי בצורה פשוטה וברורה תוך שימוש בכללי החוק והפסיקה.

הספר הינו בעל חשיבות ייחודית ומטרתו לפזר ידע וניסיון, שיהוו נחלת הכלל. עורך דין צעיר וגם עורך הדין בעל הניסיון, הנתקל בתיק או בסוגיה הדורשת פתרון, יכול לפנות למקום הרלוונטי בספר ולקבל תשובות או דרכי פעולה. המחברים רואים את הערך המקצועי והערכי של כלי זה, שהושקעה בו מחשבה רבה ופרגון לקולגות, בדרך של שימור הידע בקרב כלל עורכי הדין והציבור בכללו, במקום שמירתו באמתחתם של מעטים.

הספר יוצר שקיפות בעבודת עורך הדין הפלילי מול הלקוח הנבון, אשר יכול גם הוא לעיין בספר ולשאול את עורך דינו שאלות נכונות. הספר מסקרן ומלמד כל מי שהתחום הפלילי מעניין או מרתק אותו או נוגע לו.לאתר הספר לחץ כאן
 

פרטי התקשרות

​שם הגדולים 3

 

תל אביב 6806546

טל: 03-5440505
נייד: 054-4777750
פקס: 1533-5440505

מייל- 
morelld@morell-law.com 


 
 


 

 

 

קידום+ בניית אתרים תדמיתיים